DZIAŁKA BUDOWLANA NOWE POLE – GMINA ELBLĄG

DANE PODSTAWOWE

  • Rodzaj działki: budowlana
  • Powierzchnia: 1400 m2
  • Dojazd: asfalt
  • Ogrodzenie: brak
  • Kształt: inny
  • Wygląd: pusta

Cena: 50 zł/m2 netto

DODATKOWE INFORMACJE

Działki budowlane Lokalizacja : Nowe Pole, Gmina Elbląg – nad jeziorem Drużno

Oferowane do sprzedaży działki budowlane z funkcją mieszkaniową pod zabudowę jednorodzinną oraz usługowo-mieszkaniowe są położone w południowej części Elbląga, nad jeziorem Drużno, zaledwie 3 km od Starego Miasta.
Atrybutem tej lokalizacji jest przede wszystkim wyjątkowe położenie; w mieście i nad jeziorem, naturalnym zbiornikiem wodnym o powierzchni ok. 1790,01 ha (Jezioro Drużno). Atrakcyjność tej lokalizacji podkreśla także otoczenie terenów wchodzących w skład rezerwatu oraz obszaru natura 2000 co sprawia iż jest to miejsce o olbrzymich walorach przyrodniczych i rekreacyjnych.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (Uchwała nr XXII/163/2012 Rady Gminy Elblaga z dnia 29 listopada 2012r.) nieruchomości przeznaczone są pod zabudowę jednorodzinną, wolno stojącą. Dopuszcza się także obiekty małej architektury oraz urządzenia rekreacyjne.
Działki posiadają dostęp do sieci energetycznej zlokalizowanej w najbliższym sąsiedztwie, działki posiadają dostęp do wodociągu, natomiast Gazociąg jest na etapie projektowania.
Dojazd zapewniony jest od północy poprzez ulice osiedlowe: Skrzydlatą, zaś od południa ulicą Dębową, przebiegające przez tereny mieszkaniowo-usługowe.

Koncepcyjny projekt podziału:

przebieg wody (otwórz plik PDF)

PGNiG – informacja o przyłączeniu gazu